ПРО НАС

Клініка «Familia» заснована у 2006 році і раніше носила назву «Центр сімейної стоматології». Із часом стиль діяльності і найменування клініки змінилися, а основне завдання - відповідати часу і останнім технологіям в медицині, залишається актуальним

Наша команда зараз налічує 35 спеціалістів, які кожен день працюють над тим, щоб надати Вам найбільш якісне обслуговування в сфері стоматології та щелепно-лицевої хірургії.

Сьогодні клініка «Familia» працює більше ніж з 30-ма страховими компаніями, які надають Вам найбільш вигідні умови роботи.

По мірі еволюції стоматології, «Familia» була розділена на вузько-спеціалізовані відділення для більш якісного лікування та діагностики.

Сьогодні у нас представлені всі існуючі у світі стоматології підрозділи: терапія, ортопедія, ортодонтія, хірургія, імплантологія, пародонтологія, гігієна, дитяча стоматологія, естетична стоматологія та профілактика.

Звичайно, кожному цікаво яким буде перший візит до стоматолога. Як правило, ми проводимо консультацію з усіма фахівцями за Вашими індивідуальними побажаннями, при необхідності використовуємо ортопантомограму або КТ (комп'ютерну томографію) з наступним створенням 3-Д моделі. Після діагностики лікарі інформують Вас про те, на що варто звернути увагу. Потім складаємо попередній рахунок лікування та інформуємо Вас про всі етапи, терміни та відповідаємо на Ваші запитання. Якщо Вам необхідна більш ретельна діагностика і проведення передопераційних проб або аналізів, Вам нікуди не потрібно їхати і витрачати свій час. Все, що потрібно для Вашого перебування та лікування, Ви знайдете у нас.

Так склалося, що в нашій країні виникла гостра необхідність в наданні кваліфікованої щелепно-лицевої допомоги. Саме тому ми разом з провідними фахівцями з багаторічним досвідом створили для Вас повноцінну щелепно-лицьову хірургію.

У клініці «Familia» з метою підвищення якості лікування щотижня проводяться клінічні розбори для вироблення загальної концепції лікування, суворого контролю якості та освіченості персоналу.

У нашій команді є кваліфіковані анестезіологи для проведення лікування дорослих і дітей під наркозом у разі необхідності або за побажанням пацієнта. Також після оперативних втручань, де необхідне цілодобове спостереження і догляд, ми надаємо Вам комфортабельні палати з усіма зручностями і медичним персоналом. На території клініки працює зуботехнічна лабораторія, яка в режимі прямого спілкування виконає будь-яке побажання, пов'язане з естетичним протезуванням.

Клініка «Familia» з 2006 р. росте і еволюціонує для досягнення максимального результату в нашій сфері. Ваші красиві і здорові посмішки - найкраща нагорода і показник нашої ефективності.

З повагою, команда клініки «Familia».