Стоматологічне обладнання

Стоматологічне обладнання

В нашій роботі ми використовуємо найсучасніше і високотехнологічне обладнання, щоб забезпечити найбільш якісний результат діагностики та лікування.

Всі стоматологічні кабінети клініки Familia Dental Clinic обладнані установками Castellini – італійської компанії, яка спеціалізується на стоматологічному обладнанні з 1930 року.

Рентген-обладнання фірми Planmeca і Sirona, яке ми використовуємо для діагностики, робить її максимально безпечним: радіаційне навантаження в процесі рентгена буде не більш за те, що ви отримуєте при перельоті літаком. Простіше кажучи – абсолютно несуттєвим і нешкідливим.

Ми проводимо лікування і пломбування каналів на обладнанні SybronEndo та Obtura Spartan із застосуванням мікроскопів фірми Carl Zeiss, яка є провідним виробником оптики в світі.

В різних напрямках лікування ми також використовуємо ультразвукові апарати EMS (Швейцарія) – це прилади унікальної якості, точні, потужні і ефективні, є результатом вікових швейцарських традицій.

Імплантація зубів в клініці Familia Dental Clinic проводиться з використанням імплантологічного обладнання Bien-Air (Швейцарія) і Anthogyr (Франція), виробників, визнаних у всьому світі. Ми працюємо з імплантатами Nobel Biocare, Mis, які дають нашим пацієнтам широкий вибір, а нашим лікарям – можливість запропонувати гарне і, головне, якісне вирішення проблеми при будь-яких початкових умовах.

Важливою ланкою в роботі клініки і вашої безпеки є стерилізація інструментарію.

Складний поетапний процес стерилізації включає:

  • предстерелізаційне очищення,
  • пакування,
  • стерилізацію,
  • упаковку в одноразові набори.

Для дотримання всіх вищесказаних етапів в Familia dental clinic працюють фахівці, що пройшли необхідне навчання та сертифікацію. Устаткування MELAG Medical Technology, з яким вони працюють, відповідає останнім стандартам в стерилізації.

Ми також використовуємо інноваційну комп'ютерну систему анестезії, завдяки якій дискомфорт і неприємні відчуття під час проведення процедури знеболювання залишилися в минулому. Анестезіологічні апарати Milestone Scientific обладнані датчиками, що контролюють тиск і правильне розташування голки для проведення абсолютно безболісної та ефективної анестезії.