Терапія

Стоматолог-терапевт - перший лікар, до якого ми звертаємось в стоматологічній клініці, звичайно, якщо мова не йде про якесь специфічне захворювання. Навіть якщо з вашими зубами все гаразд, для підтримання здоров’я порожнини рота, а отже і всього організму, потрібно раз в півроку проходити профілактичний огляд та гігієнічну процедуру професійної чистки зубів.

Ендодонтія

Ендодонтія - це розділ стоматології, пов'язаний із лікуванням кореневих каналів. Необхідність в лікуванні яких виникає внаслідок ускладнення карієсу, при травмах зубів та при підготовці до протезування.

Ендодонтичне лікування включає в себе декілька етапів:

- чистка та формування каналу;
- санація – промивання каналу з метою видалення органічних частинок та дезінфекції;
-пломбування - повне та герметичне закриття каналу спеціальними матеріалами.

Спеціалісти нашої клінікі практикують виключно сучасні методи лікування:

Використання кофердаму.

Кофердам - це еластична пластинка із натурального латексу яка закріплюється на зуб та ізолює його від потрапляння слини та захищає порожнину рота при стоматологічних маніпуляціях.

Промивання каналів гіпохлоридом натрію.

За всю історію стоматології не придумали засобу, більш ефективного для боротьби з інфекціями в кореневому каналі. Промивання гіпохлоридом натрію в наш час абсолютно безпечно завдяки використанню кофердаму, який надійно захищає порожнину рота від їдкої речовини.

Пломбування каналів гарячої гутаперчею.

Вертикальна конденсація кореневого каналу зуба гарячої гутаперчею є найбільш сучасним і якісним методом пломбування кореневих каналів. Гутаперча - спеціальний стоматологічний матеріал, за хімічним складом ідентичний натуральному каучуку. Ми проводимо пломбування каналів за допомогою спеціального апарату для тривимірної обтурації каналів Obtura Spartan Endodontics, виробництва США, лідерів ендодонтії. Таким чином розігрітий матеріал заповнює канал по всій глибині і надійно запечатує всі порожнини. Жоден інший метод не може гарантувати настільки повне і герметичне заповнення кореневої системи зуба.

Контроль процедури за допомогою рентгена і апекслокатора.

Лікування буде ефективним лише за умови запечатування каналу по всій глибині, до верхівки. Апекслокатор - це прилад, який дозволяє точно визначити глибину каналу і використовується протягом всієї процедури. Додатковий рентгенівський знімок в кінці лікування дозволяє підтвердити, що пломбування здійснене на всю передбачувану глибину.

Використання стоматологічного мікроскопа.

"Ви зможете вилікувати тільки те, що зможете побачити"
Dr. Syngcuk Kim, основоположник мікрохірургічного напрямки в ендодонтії.

Якісна ендодонтія є головною умовою успішного стоматологічного лікування. Чому ж використання мікроскопа має таке велике значення в сучасній стоматологічній практиці?
- Мікротріщини, поздовжні тріщини, незвичайна форма зубного кореня або кореневого каналу - стоматологічний мікроскоп дає лікареві можливість розглянути безліч особливостей, виявити будь мікроаномалії і провести лікування з урахуванням всіх можливих деталей.
Що буде підсумком такого лікування?
Звичайно, міцні здорові зуби, які ще довго не потурбують свого щасливого господаря.

Записатися на прийом