Гігієна

Ні для кого не секрет, що як і зубам так і яснам необхідний постійний догляд. У першу чергу це звичайно індивідуальна гігієна - регулярне чищення зубів в домашніх умовах зубною щіткою і ниткою. Але на жаль, цього не завжди достатньо. Стоматологічна гігієна приходить на допомогу в тому випадку, коли ви задалися метою зберегти свої природні зуби здоровими і красивими до глибокої старості.

Профілактична чистка

Із метою підтримки зубів і ясен в хорошому стані слід проходити профілактичну професійну чистку зубів раз на півроку. Профілактична чистка допоможе позбутися від нальоту, видалити органічні відкладення з важкодоступних місць, тонізувати м'які тканини і поліпшити естетику зубної емалі, а також виявити можливі захворювання на ранній стадії, коли лікування буде максимально швидким, обтяжливим і невитратним.

Видалення нальоту і зубного каменю

Зубний камінь - це тверді відкладення на зубній емалі. Його важко з чимось сплутати - жовтуватий або коричневий твердий наліт не піддається домашньому чищенню і здорово псує посмішку. На щастя, всього один сеанс у гігієніста дозволить швидко позбавитися і надовго захиститися від цієї неприємності.

Видалення зубного каменю ультразвуком - по відчуттях злегка неприємна, але безболісна процедура. Лише в поодиноких ускладнених випадках проводиться місцеве знеболення. Найчастіше це обумовлено захворюванням ясен, емалі, або дуже затягнутим візитом до лікаря.

Професійне чищення включає кілька етапів:

- Чистка зубного каменю. Проводиться за допомогою ультразвукового гачка апарату EMS, Швейцарія. Такий метод дозволяє видалити зубний камінь не травмуючи зубну емаль і це зробити максимально безболісно.

- Чищення і видалення нальоту порошком Air Flow. Допомагає зачистити залишки зубного каменю, невидимі оку, видалити м'який наліт, а також темний наліт від кави, сигарет та інших фарбувальних факторів.

- Полірування. Має не тільки естетичний, але і профілактичний ефект. На гладкій поверхні наліт і зубний камінь утворюється важче і ваші зуби надовго збережуть здоров'я і привабливу білизну.

- Установка капи з фторомістким гелем на 5-10 хвилин. Фторування допоможе уникнути неприємних відчуттів після процедури, знизить чутливість емалі і забезпечить захист від карієсу.

Чому так важливо вчасно видаляти зубний камінь?

Тверді відкладення на зубах з часом опускаються все нижче до зубної шийки і можуть формувати так звані "кишені" між яснами і зубом. Такий стан провокує серйозні захворювання ясен, які супроводжуються кровоточивістю, неприємним диханням, а в запущеній стадії - і втрату зубів.

Пам'ятайте - правильна, регулярна гігієна ротової порожнини та профілактична професійна чистка заощадять ваш час, кошти і нерви, а здорова сяюча посмішка стане запорукою гарного настрою і впевненості в собі.

Записатися на прийом