Протезування

Відновлення зубного ряду завжди було проблемою №1 в стоматологічній практиці. Відсутність зубів завдає чимало проблем: порушує естетику, жувальну функцію, створює нерівномірне навантаження на м'язи, призводить до деформацій кісткових тканин, та й в цілому погано впливає на психологічний стан людини. На щастя, в наш час існує безліч надійних методів стоматологічного протезування. Фахівці Familia Dental Clinic підберуть оптимальний варіант, який підходить саме Вам.

Протези з опорою на імплантати

Фіксація зубних протезів з опорою на імплантати є найбільш сучасним і зручним способом, у тому випадку, коли необхідне повне відновлення зубного ряду.

Традиційні знімні зубні протези мають ряд недоліків: ненадійна фіксація, труднощі в пережовуванні твердої їжі, зміни дикції.

Знімні зубні протези з опорою на імплантати - найбільш зручний і економний варіант повного протезування. Зубний протез фіксується на два або більше імплантатів. Ви отримаєте можливість насолоджуватися будь-якими видами їжі, вільно спілкуватися і посміхатися здоровою природною посмішкою. Протез можна знімати для чищення і немає необхідності у фіксації спеціальною пастою.

Незнімні зубні протези з опорою на імплантати - найбільш довговічне і надійне рішення. У цьому випадку протез кріпиться на 4 і більше імплантатів. Така конструкція практично замінює природні зуби по функціональним і естетичним якостям.

Протезування з опорою на штифти

Протезування на штифтах застосовується в тому випадку, якщо зруйновано більше 50% кісткової тканини зуба, але при цьому є можливість зберегти корінь. Штифт фіксується в кореневому каналі за допомогою спеціального стоматологічного матеріалу і служить опорою для металокерамічної або суцільнокерамічної коронки.

Вініри

Вініри - це керамічні або композитні накладки, які відновлюють верхній шар зуба. Таким чином можна проводити корекцію кольору і форми одного або декількох зубів. Вініри застосовуються в тому випадку, якщо потрібно в короткі терміни поліпшити естетику або відновити пошкоджену частину зуба.

Записатися на прийом