Виправлення прикусу. Послуги ортодонта
Записатися на прийом

Виправлення прикусу. Послуги ортодонта

У нашій клініці ми пропонуємо всі види ортодонтичного лікування з урахуванням віку, а також індивідуальних особливостей пацієнта.

Мати красиву посмішку – мрія кожної людини. Нажаль, небагато людей мають ідеальну посмішку з дитинства, адже досить часто ії псують проблеми, які пов’язані з нерівністтю зубного ряду або неправильним прикусом. Тут на допомогу приходить така галузь в стоматології, як ортодонтія.

Які ж основні завдання ортодонтії?

Основним завданням такого розділу стоматології як ортодонтія - є вивчення причин, застосування діагностичних та профілактичних методик, а також можливостей терапії аномалій зубощелепної системи.

Сучасне ортодонтичне лікування полягає у вирівнюванні положення зубів та створенні правильних контактів між зубами верхньої та нижньої щелепи.

Через нерівність зубів і порушень зубного ряду, зуби важко піддаються гігієнічним процедурам, наражаються на ризик раннього розвитку карієсу і пародонтиту. Нерівності зубів і порушення зубного ряду також можуть негативно позначатися на Вашому зовнішньому вигляді.

Ортодонтія займається профілактикою і лікуванням аномалій пов’язаних з прикусом. Існують фізіологічний і патологічні види прикусів. Формування нормального (фізіологічного) прикусу багато в чому залежить від способу життя, починаючи з самого дитинства. Так як прикус остаточно формується до 13-14 років, до цього часу його досить легко «зіпсувати» не займаючись своєчасною профілактикою.

Якщо раніше вважалося, що ортодонтія призначена для лікування дітей і підлітків, то зараз до допомоги ортодонта вдаються й дорослі люди з цілком давно сформованим прикусом. Можливості сучасної ортодонтії дозволяють проводити лікування майже без вікових обмежень.

Допомога лікаря-ортодонта полягає в проведенні корекційних заходів щодо виправлення прикусу, зміні неправильного розташування зубів, а також у забезпеченні естетики зубного ряду.

Залиште свій відгук

Ім'я* Оцініть якість послуги


Лікар Текст відгуку* * - поле обов'язкове для заповнення

- Я згоден на обробку особистих даних. Приймаю умови конфіденційності*

Відгуки