Хірургічне лікування

Відділення хірургічної стоматології «Familia Dental Clinic» не має аналогів серед вітчизняних стоматологічних клінік. Поєднання сучасних технологій, професіоналізму та новітніх методів комп'ютерного моделювання дозволить виробити лікування максимально ефективно, швидко і безболісно.

Імплантація
Остеопластика
Щелепно-лицьова хірургія
Хірургічна стоматологія

Співпраця з клінікою Борис дає можливість нашим фахівцям проводити складні операції як під місцевим, так і під загальним знеболенням. У розпорядженні «Familia Dental Clinic» операційний блок, відділення реанімації та зручні палати стаціонару, обладнані за сучасними світовими стандартами.

Імплантація

На сьогоднішній день імплантація є найбільш надійним і зручним способом відновлення одного або декількох зубів.

Що дає імплантація?

- Комфорт в повсякденному житті і впевненість у спілкуванні. Вам більше ніколи не доведеться соромитися своєї посмішки або турбуватися про фіксацію протеза.

- Функціональність. За відчуттями ви не зможете відрізнити імплантати від натуральних зубів.

- Довговічність. При правильному догляді імплантат служить все життя.

Що таке імплантат?

Імплантат – це функціональна заміна кореня зуба, невеликий титановий стрижень, який встановлюється в щелепних кістках. Імплантацію супроводжує процес остеоінтеграції – зрощування імпланту з кістковою тканиною, що дозволяє відновленим зубам повністю повторювати всі функції натуральних зубів.

Чому не можна відкладати відновлення зубного ряду?

Крім естетичних моментів, втрата одного або декількох зубів небезпечна незворотними порушеннями висоти та об’єму кісткової тканини. Усього за декілька років кісткова тканина в районі видаленого зуба атрофується приблизно на 50%, що значно ускладнює заходи по встановленню імплантатів або зубних протезів. Тому зволікати не потрібно.

У деяких випадках перед імплантацією необхідно провести процедуру остеопластики.

Остеопластика

Остеопластика застосовується в тих випадках, коли в області установки імплантату недостатньо кісткової тканини для надійної і довговічною фіксації титанового "кореня". Матеріалом для відновлення можуть служити як штучні препарати, так і натуральні тканини, взяті у пацієнта.

В окремих випадках імплантація може бути виконана безпосередньо після остеопластики, але частіше потрібний період загоєння довжиною в 4-5 місяців.

У нашій клініці остеопластика може бути виконана в залежності від показань і Вашого бажання під місцевим або під загальним наркозом.

Щелепно-лицьова хірургія

До щелепно-лицьовим хірургів звертаються пацієнти, які потребують виправлення щелепно-лицьових патологій, як вроджених, так і отриманих в результаті травми або захворювання.

У «Familia dental clinic» на найвищому професійному рівні проводяться операції з пересадки кісткової тканини з використанням матеріалів останнього покоління, а також лікування доброякісних і злоякісних пухлин з використанням кріохірургії.

Також в клініці працює висококласний фахівець, широко відомий власними запатентованими методиками лікування переломів щелеп і кісток лицьового скелета Гершуні Юрій Давидович.

Для пацієнтів стаціонару щелепно-лицевої хірургії обладнані затишні палати, оснащені згідно зі світовими стандартами, післяопераційне перебування в яких буде максимально комфортним.

Також ми надаємо швидку хірургічну стоматологічну допомогу після травм, при переломах щелеп та кісток щелепно-лицевої ділянки.

Xірургічна стоматологія

Хірургічна операція видалення зуба на сучасному етапі розвитку стоматології є одним з рідких методів лікування: до нього вдаються тільки в тому випадку, коли відновити зуб вже не можна, і він може стати причиною інших ускладнень. Проте якщо є медичні показники для видалення, в «Familia dental clinic» ця процедура пройде для вас легко, безболісно і безпечно.

Записатися на прийом