Особливості дитячої стоматології

Відгуки про дитячої стоматології Familia

Діти – це особлива категорія пацієнтів. Особливо, якщо це стосується стоматології. Всі пам”ятають свої страхи в дитячому віці при відвідуванні зубного кабінету.

Ці особливості дитячого сприйняття враховують в клініці Familia і вміло знаходять підхід до кожного маленького пацієнта.

Ось кілька відгуків про надання допомоги дітям.

Вікторія Павлівна: «Перший раз вела дитину до стоматолога, боялася, напевно, більше сина. Але клініка Familia перевершила всі очікування – усміхнений, ввічливий персонал, що розуміє страхи дитини і знаходить індивідуальний підхід до нього. Показав синочкові, як користуватися зубною щіткою, провів професійну чистку його зубчиків, порадив мені, яку щітку купити дитині. Ще й запросив на майбутній навчальний тренінг для дітей та їх батьків»

Мама Рити Головко: «Раніше доньці зуби лікували в районній поліклініці, і у неї виробився страх перед бормашиною. Довелося поміняти клініку, прийшли в Familia Dental Clinic. І яке чудо – ніякої тобі бормашини з її страхітливими звуками! У клініці новітнє обладнання, все беззвучно, процедури безболісні, а стоматолог Олег Олексійович просто чарівник. Так що Familia Dental Clinic – для нас стала вдалим вибором».

Ірина Величко: «Завдяки дитячому стоматологу Аліні Анатоліївні у моєї донечки здорові і красиві зуби. А головне, що вона із задоволенням йде на прийом в клініку Familia. Це важливо, адже зуби дочки завжди будуть під контролем професіоналів з Familia Dental Clinic, а значить, довше їй прослужать».Рейтинг
3 отзыва
Записатися на прийом