Брекет система - ваша усмішка буде бездоганною

Брекет система - ваша усмішка буде бездоганною

Ровные и здоровые зубы являются главным залогом идеальной улыбки, ведь она важна для имиджа человека.

Рівні та здорові зуби є головною запорукою ідеальної посмішки, адже вона важлива для іміджу людини. Але не всі люди можуть похвалитися гарною посмішкою через неправильний прикус.

Крім того, зубощелепна деформація може призвести не тільки до естетичної недосконалості, але і до проблем із зубами і захворюваннь ясен. Сьогодні найефективнішим і популярним способом виправлення прикусу є установка брекетів.

Якщо вам потрібно встановити брекети, скористайтеся послугами нашої стоматологічної клініки, записатися на прийом до фахівця можна прямо на сайті famila.ua. Сучасні технології дозволяють встановити для виправлення прикусу прозорі брекети, а також інші невидимі системи, які сьогодні набули величезної популярності завдяки високій ефективності і зручності.

Також в стоматологічній клініці можна встановити прозорі знімні елайнери. Потрібно відзначити, що елайнер виготовляється індивідуально для кожного пацієнта. Поступово зі зміною елайнерів зуби пацієнта вирівнюється, при цьому людина не відчуває болю і дискомфорту.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом