Бюгельний протез

Бюгельний протез

В перечне стоматологических услуг клиники Familia значится бюгельное протезирование. Ему отдают предпочтение все больше пациентов, выбирая бюгельный протез из других видов съемных конструкций. Это идеальный вариант и для людей, которым по разным причинам не подходит протезирование на имплантах.

У переліку стоматологічних послуг клініки Familia значиться бюгельне протезування. Йому віддають перевагу все більше пацієнтів, вибираючи бюгельний протез з інших видів знімних конструкцій. Це ідеальний варіант і для людей, яким з різних причин не підходить протезування на імплантатах.

На користь цього вибору говорить ряд переваг бюгельного протезування.

По-перше, зубні бюгельні протези — високотехнологічна ортопедична конструкція. По-друге, даний протез міцний, легкий, і функціональний, не впливає на смакові відчуття і дуже зручний під час користування. До того ж бюгельний протез простий у використанні і служить тривалий час. Всі інші переваги бюгельного протеза Вам наочно продемонструє лікар при зверненні в клініку Familia.

Повірте, поставивши бюгельний протез, клініка Familia тим самим подарує Вам функціональність, надійність і радість красивої посмішки.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом