Що таке перфорація кореня зуба?

Що таке перфорація кореня зуба?

Несмотря на то, что в стоматологии применяется только новое современное оборудование и технологии иногда возникают осложнения после непрофессионального лечения зубов.

Незважаючи на те, що в стоматології застосовується лише нове сучасне обладнання й технології, іноді виникають ускладнення після непрофесійного лікування зубів. Найпоширенішим ускладненням є перфорація кореня зуба.

Перфорація кореня зуба – це невеликий отвір в корені зуба, який лікар може зробити під час роботи. Слід зазначити, що обладнання кабінету лікаря-стоматолога, має важливе значення для запобігання цієї проблеми. Дуже часто подібні ускладнення відбуваються через нестачу освітлення, відсутності будь-якого інструменту, який необхідний лікарю при роботі. Крім того, у стоматологів, які використовують старі інструменти, більша кількість ускладнень після лікування.

На верхівці кореня кожного зуба є невеликий отвір, що необхідний для входу пучка нервових закінчень, артерій, лімфатичних судин і вен. Тому і при пломбуванні каналу дуже важливо не допустити його пошкодження. Але при проведенні роботи грубими застарілими інструментами перфорація кореня зуба дуже часте явище, яке викликає важкі ускладнення.Рейтинг
2 отзыва
Записатися на прийом