Що таке перфорація кореня зуба?

Що таке перфорація кореня зуба?

Незважаючи на те, що в стоматології застосовується лише нове сучасне обладнання й технології, іноді виникають ускладнення після непрофесійного лікування зубів. Найпоширенішим ускладненням є перфорація кореня зуба.

Перфорація кореня зуба – це невеликий отвір в корені зуба, який лікар може зробити під час роботи. Слід зазначити, що обладнання стоматологічного терапевтичного кабінету, має важливе значення для запобігання цієї проблеми. Дуже часто подібні ускладнення відбуваються через нестачу освітлення, відсутності будь-якого інструменту, який необхідний лікарю при роботі. Крім того, у стоматологів, які використовують старі інструменти, більша кількість ускладнень після лікування.

На верхівці кореня кожного зуба є невеликий отвір, що необхідний для входу пучка нервових закінчень, артерій, лімфатичних судин і вен. Тому і при пломбуванні каналу дуже важливо не допустити його пошкодження. Але при проведенні роботи грубими застарілими інструментами перфорація кореня зуба дуже часте явище, яке викликає важкі ускладнення.Рейтинг
2 отзыва
Записатися на прийом