Дитяча стоматологія без сліз та образ

Дитяча стоматологія без сліз та образ

Діти і стоматологи ... Всі батьки думають, як же здійснити візит дитини до лікаря без сліз і страху

Давайте розберемося, чому діти плачуть в стоматологічному кріслі? Відповідь проста: їм боляче! Значить, потрібно мінімізувати або взагалі виключити біль за допомогою кращих анестетиків, які має сучасна медицина. При відсутності своєчасного необхідного знеболювання у дитини може скластися негативне враження про стоматологічні процедури і виникнути психологічна травма. Задля досягнення цієї мети багато що залежить не тільки від лікарів, а й від батьків.

Не заводьте карієс у дитини, уважно прислухайтеся до його скарг, не лінуйтеся супроводжувати дітей на профілактичні огляди. Поцікавтеся у стоматолога, яким чином буде виконуватися анестезія вашій дитині. Простежте, щоб перед використанням того чи іншого анестезуючого препарату були зроблені тестові проби на наявність/відсутність алергічних реакцій у вашої дитини.

Звичайно, не кожна стоматологічна процедура вимагає анестезії. Використовуються різні атравматичні і малоінвазивні методики. Однак деякі ситуації вимагають обов”язкової місцевої анестезії. До них відносяться — видалення зубів і гострий пульпіт.

У дитячих стоматологічних кабінетах використовуються анестетики останнього покоління – вони мають найменші алергенні властивості і можуть використовуватися для всіх видів анестезії:

  • інфільтраційної (ін”єкційна анестезія, що проводиться за допомогою спеціальних пристроїв, які зводять травмування до мінімуму)
  • аплікаційної (проводиться шляхом нанесення розчину, аерозолю або гелю з анестетиком на слизові оболонки рота)
  • провідникової (використовується при видаленні молочних і постійних зубів тільки дітям старше шести років).

І ще кілька порад перед тим, як довірити свого малюка лікаря

Переконайтеся в досвіді і кваліфікації лікаря. Вибирайте для візиту клініку, де присутні не тільки сучасне обладнання і система стерилізації та дезінфекції, а й створена належна психологічна обстановка, відволікаюча дитини від неприємних думок. Заздалегідь налаштовуйте дитину на позитив і намагайтеся не відвідувати поліклініки, де дитячий плач через двері кабінету супроводжується грізними криками лікаря. Не кажіть дитині, що Ви самі боїтеся стоматолога, навіть якщо і так. І перед візитом поясніть детально, що лікар подивиться зуби і далі роз”яснить, що він буде робити. Якщо все робити правильно, то похід до стоматолога буде зовсім безболісним і навіть веселим.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом