Дитяча профілактична стоматологія

Дитяча профілактична стоматологія

В стоматологической клинике «Familia Clinic» мы уделяем особенное внимание детской стоматологии, в том числе профилактической.

У стоматологічній клініці «Familia Clinic» ми приділяємо особливу увагу дитячій стоматології, в тому числі профілактичній. Основним методом профілактики зубних захворювань є своєчасне і грамотне ознайомлення дітей з правилами гігієни, а також регулярний наляд у стоматолога з метою виявлення карієсу або зубощелепних аномалій на ранніх етапах.

Зубощелепні деформації (неправильний прикус) пов‘язані з розвитком опорно-рухового апарату. У більшості випадків дитині з порушеннями рекомендована консультація остеопата і лікування опорного апарату.

У клініці «Familia Clinic» Ви можете скористатися не тільки послугами кваліфікованого дитячого ортодонта, який підкоригує дитині прикус, але і остеопата.

Крім того, ми надаємо консультації з індивідуального гігієнічного догляду за зубами, підбираємо зубні пасти, щітки та інші засоби гігієни порожнини рота, необхідні на даному етапі розвитку дитини.Рейтинг
8 отзывов
Записатися на прийом