Дитячий ортодонт та ортодонтія в Києві

Дитячий ортодонт та ортодонтія в Києві

Стоматолог-ортодонт – это специалист, который занимается исправлением прикуса и неровности зубного ряда, устанавливает пластинки, брекеты, каппы.

Стоматолог-ортодонт – це фахівець, який займається виправленням прикусу й нерівності зубного ряду, встановлює пластинки, брекети, капи. Лікування прикусу у дітей має ряд специфічних відмінностей в силу того, що до прорізування постійних зубів дитячий прикус є змінним, підкоригувати його можна за допомогою знімних ортодонтичних апаратів: пластинок і трейнерів.

Застосування брекет-систем, які встановлюються на верхній та нижній щелепах, більш доцільно, коли прикус стає постійним.

Для того, щоб забезпечити своїй дитині ідеальну посмішку та здорові зуби, Вам знадобиться висококваліфікований дитячий ортодонт. Ортодонтія в Києві представлена ​​багатьма стоматологічними клініками, проте в клініці «Familia» ми гарантуємо не тільки облік віку пацієнта, але і всіх його індивідуальних особливостей.

Користуючись послугами клініки «Familia», Ви можете розраховувати на кваліфіковане лікування із застосуванням сучасних матеріалів й методик, а також позитивне враження дитини від візиту до стоматолога.Рейтинг
3 отзыва
Записатися на прийом