Хірургічне лікування зубів

Хірургічне лікування зубів

У клініці Familia є сучасне обладнання, завдяки якому прийом буде приємним і безболісним. Це дасть найбільш якісний результат. Всі стоматологічні кабінети обладнані кращими апаратами Castellini   італійської компанії, яка спеціалізується на стоматологічному обладнанні з 1930 року. Використовується також продукція Nobel Biocare (імплантати). STA System (Single Tooth Anesthesia) — компанії Milestone Scientific, США – система місцевої анестезії, забезпечує комфортне і абсолютно безболісне введення анестетика завдяки вбудованому мікропроцесору, який постійно контролює дозу і тиск анестетика.

Послуги хірургічного лікування зубів:

  • Імплантація;
  • остеопластики;
  • Щелепно-лицьова хірургія;
  • Хірургічна стоматологія.

Відділ хірургії стоматології клініки Familia не має аналогів серед вітчизняних приватних стоматологічних клінік. Тут працюють кращі фахівці в галузі стоматології, лікарі вищої категорії. Вони працюють на професійному обладнанні відомих виробників. За допомогою новітніх методів комп”ютерного моделювання Вам допоможуть швидко, ефективно і безболісно вилікувати Ваші зуби.

На сучасному етапі розвитку стоматології видалення є одним з надзвичайних методів лікування. Вирішуються на такий метод лікування тільки в тому випадку, коли зберегти зуб вже не можна. У підсумку, він просто може псувати інші зуби, які знаходяться поруч і шкодити в цілому Вашому організму. Якщо є медичні показання для видалення зуба, в Familia Dental Clinic процедура пройде для Вас легко, безболісно і безпечно. А видалений зуб відшкодують імплантатом та керамічною коронкою, яку не відрізнити від Ваших власних зубів.Рейтинг
2 отзыва
Записатися на прийом