Імплантація зубів в Києві

Імплантація зубів в Києві

В настоящее время наиболее распространенным методом восстановления утраченных зубов является имплантация – метод вживления искусственного зубного корня, который обеспечит опору для керамических коронок.

В даний час найбільш поширеним методом відновлення втрачених зубів є імплантація – метод імплантації штучного зубного кореня, який забезпечить опору для керамічних коронок. Імплантація здатна повернути людям не тільки ідеальну посмішку, але і можливість насолоджуватися будь-якими видами їжі.

Якщо Вас цікавить імплантація зубів в Києві, скористайтеся послугами стоматологічної клініки «Familia». Ми спеціалізуємося в наданні медичних послуг в сфері хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії вже 9 років.

Протокол імплантації зубів в нашій клініці включає не тільки саму процедуру постановки, а й попереднє моделювання з розробкою хірургічних шаблонів і схеми постановки імплантатів.

Важливою перевагою клініки «Familia» є використання системи імплантатів Nobel Biocare зі спеціальним покриттям, яке сприяє ущільненню кісткових тканин навколо протеза, забезпечує надійну фіксацію штучного кореня в кістки, а також гарантує природний зовнішній вигляд імплантатів. Операція по імплантації в клініці «Familia» проходить швидко і максимально комфортно для пацієнта.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом