Переваги імплантації зубів

Імплантація зубів в Києві під ключ: види, ціни і відгуки

У переліку стоматологічних послуг клініки Familia значиться і імплантація зубів. Це можна сказати вершина стоматологічного майстерності фахівців, які практично відновлюють пацієнтові втрачені зуби. Робиться це з використанням зубних імплантатів, які вживлюються в щелепу і стають штучним зубним корінням, а на них вже фіксуються керамічні коронки або конструкції.

У підході до імплантації зубів фахівці клініки Familia спочатку проводять попереднє 3Д-моделювання з розробкою хірургічних шаблонів і схеми вживлення імплантатів, а потім вже йде сама імплантація зубів. Слід також врахувати, що в області хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії команда Familia Dental Clinic працює вже більше 9 років. Якісну імплантацію зубів при відновленні зубного ряду клініка Familia забезпечує за рахунок використання інноваційної конструкції Nobel Activ. Вживлюваний штучний «корінь» швидко приймається кістковою тканиною. До того ж ці імплантати мають відмінний дизайн – коронкова частина не відрізняється від природнього зуба. Дана конструкція може бути оптимальним варіантом і для пацієнтів, яким потрібна імплантація недавно або давно видалених зубів.

Партнерство з клінікою Familia гарантує пацієнтові високу якість будь-якого виду стоматологічних послуг, бездоганний сервіс, а також приємні і прийнятні ціни.Рейтинг
8 отзывов
Записатися на прийом