Переваги імплантації зубів

Процес імплантації зубів

Коли потрібно відновити втрачений зуб, мова заходить про імплантацію зубів. Вона дає можливість відновити Ваш зуб в колишньому розмірі й формі. Фахівці клініки Familia запевняють в тому, що Ви не відчуєте різниці між імплантатом та своїм колишнім зубом.

Все дуже просто – імплантат буде в якості опори для Вашої майбутньої коронки. Він буде виступати в ролі зубного кореня. Дана конструкція дозволяє відтворити головну функцію зуба та естетику одночасно.

У цій клініці Вам допоможуть з Вашою проблемою. Перш ніж зайнятися імплантацією зуба, фахівці створять 3D модель, а також розроблять деякі хірургічні шаблони, для того, щоб процедура була ефективною та професійно зробленою.

Гарантом успішної процедури і якості процедури в клініці Familia буде виступати надійний партнер і постачальник - компанія Nobel Biocare, яка протягом багатьох років є лідером світового ринку в області інноваційних розробок для імплантології, а також естетичної стоматології.

З усіх питань можете дзвонити за контактним телефоном стоматології, вказаним на офіційному сайті клініки Familia.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом