Невидимі елайнери Invisaling

Невидимі елайнери Invisaling

Сучасна стоматологія пропонує найрізноманітніші методики виправлення неправильного прикусу і нерівності зубів. Інноваційної розробкою стоматологів є «невидима» система Invisaling.

Invisaling – це комплект прозорих знімних елайнерів, які необхідно міняти в середньому раз на два тижні. Кожен елайнер виготовляється індивідуально в США, з урахуванням всіх особливостей зубного ряду пацієнта: форми та розташування зубів, ступеня складності деформації. У міру зміни елайнерів зубний ряд буде поступово вирівнюватися. Перевагою Invisaling є абсолютна безболісність та максимальний комфорт пацієнта.

Процес корекції прикусу повинен проходити під контролем лікаря-стоматолога, і тільки він зможе визначити, коли зубний ряд буде повністю справний.

Встановити Invisaling з гарантією якості й надійності можна в стоматологічній клініці «Familia». Лікування прикусу за допомогою системи Invisaling в нашій клініці пройде легко і з найменшим дискомфортом. І зовсім скоро Ви зможете сміливо назвати свою посмішку бездоганною!Рейтинг
3 отзыва
Записатися на прийом