Виправлення неправильного прикусу

Особливості виправлення прикусу в кліниці Familia

Багато пацієнтів вважають, що привід для виправлення прикусу може бути тільки один – криві зуби. Однак, насправді причин звернутися до стоматолога-ортодонта набагато більше. Деформований прикус є причиною не тільки естетичних, але і функціональних проблем, наприклад, неправильного змикання зубів, дискомфорту при пережовуванні їжі, а також захворювань ясен.

Неправильний прикус може привести до нерівномірного розподілу навантаження на зуби, що призводить до їх підвищеної стертості і можливих поломок мостів і коронок.

Виправлення прикусу – це одна з послуг, що надається стоматологічною клінікою «Familia». Стоматологи-ортодонти нашої клініки займаються проблемами прикусу як у дорослих, так і у дітей.

У клініці «Familia» застосовуються найсучасніші методи лікування зубощелепних деформацій, а також найефективніші й зручні апарати, такі як капи, брекет-системи і пластинки. У нас Вам зможуть встановити прозорі брекети та зручні елайнери Invisalign, індивідуально розроблені для Ваших зубів.Рейтинг
4 отзыва
Записатися на прийом