Виправлення прикусу без брекетів

Виправлення прикусу без брекетів

Хто з нас не мріє мати здорові і красиві зуби? Адже в наш час голлівудська посмішка є необхідним атрибутом успішної людини. Адже тільки акуратна людина, яка дбає про власне здоров‘я, зможе зберегти свої зуби в ідеальному стані.

Але буває, що від природи наші зуби не такі красиві і рівні, як нам би хотілося.

Так, абсолютно здорові зуби теж можуть виглядати погано. Виною тому неправильний прикус. Для виправлення прикусу зубів потрібно виконати досить велику і серйозну роботу. Виправити цю проблему в домашніх умовах практично неможливо, тому залишається звернутися до професійного ортодонта з досвідом. Він порадить найбільш підходящий для вас метод відновлення прикусу і створення красивої посмішки.

Що таке трейнери, капи, пластинки?

Стоматологи виділяють такі основні варіанти:

  • капи (ідеальний варіант для дорослих)
  • трейнери
  • пластинки (хороший варіант для дітей)

На сьогодні існує два види:

Як вже зрозуміло, перший тип виготовляється за традиційними мірками на заводі. Перед використанням їх розм‘якшують в воді для більш зручного носіння.

Що стосується індивідуальних моделей, то вони робляться для кожного пацієнта окремо. З зубів знімаються зліпки, які потім формуються в цілісну конструкцію індивідуальної капи.

На відміну від кап, трейнери носять певну кількість годин на день. У більшості випадків їх також рекомендують надягати вночі. Таким чином, можна максимально уникнути неприємних відчуттів при лікуванні.

Спеціальні пластинки найчастіше використовують для дітей. Вони здатні легко скорегувати недоліки. Також їх використовують і для лікування дорослих, проте, тільки при невеликих викривленнях.

Пластинки просто знімаються. За рахунок цього легко підтримувати хорошу гігієну порожнини рота.

Не варто завчасно турбуватися, якщо є проблеми з прикусом. Адже їх можна завжди виправити. Багато хто, почувши «виправлення прикусу», тут же згадує брекети. Однак, є й інші способи ортодонтичного лікування без брекетів. Стоматологи розробили нові методи, при яких виправлення прикусу можливо без брекетів як у дорослих, так і у дітей.

  1. Капи за принципом дії сильно нагадують класичні брекети. Вони постійно тиснуть на зубний ряд. Таким чином, зуби змінюють своє положення. Вони прозорі і дозволяють ефективно вирівняти зуби без брекетів, що зручно для дорослих і підлітків.
    • стандартні;
    • індивідуальні.
  2. Трейнери усувають причини, які сформували неправильний прикус. Це силіконові апарати.
  3. Пластинки


Рейтинг
3 отзыва
Записатися на прийом