Виправлення неправильного прикусу

Рівні зуби і виправлення прикусу

Неправильный прикус – это проблема, к решению которой следует подойти с максимальным вниманием и ответственностью. Многие люди считают, что причина для лечения прикуса может быть только одна – некрасивая улыбка.

Неправильний прикус – це проблема, до вирішення якої слід підійти з максимальною увагою та відповідальністю. Багато людей вважають, що причина для лікування прикусу може бути тільки одна – негарна посмішка. Однак, насправді до стоматолога-ортодонта варто звернутися для вирішення не тільки естетичних, але і функціональних проблем: наприклад, порушення жувальної функції, неправильного змикання зубів, яке може привести до захворювань ясен в майбутньому. У стоматологічній клініці «Familia» процедура виправлення прикусу здійснюється на найвищому професійному рівні. Ми пропонуємо нашим пацієнтам різні способи корекції зубощелепної деформації: брекет-системи, капи (елайнери), пластинки та інші сучасні методи.

Фахівці клініки «Familia» застосовують найсучасніші методи лікування прикусу, які відрізняються високою ефективністю і зручністю. Залежно від ступеня складності проблеми, бажання пацієнта та індивідуальних особливостей його зубного ряду, ми підберемо для Вас оптимальну систему виправлення прикусу. Звернувшись в клініку «Familia», Ви можете бути впевнені, що незабаром Ваша посмішка стане по-справжньому бездоганною.Рейтинг
2 отзыва
Записатися на прийом