Як часто необхідно проводити чистку зубів

Як часто необхідно проводити чистку зубів

Современная стоматология предоставляет достаточно большое количество видов средств для профессиональной чистки зубов.

Сучасна стоматологія надає чималу кількість видів засобів для професійного чищення зубів. Одним з них й досить оптимальним, ефективним і в той же час безболісним способом вважається чистка зубів ультразвуком, її ще називають ультразвуковим чищенням зубів.

Такий вид чистки зубів дозволяє абсолютно позбутися від зубного каменю, а також наявного зубного нальоту. Крім того, після здійснення професійної чистки зубів ультразвуком значно знижується кровоточивість ясен, а також зменшуються ознаки запальних захворювань ясен таких як пародонтит, гінгівіт.

Принцип чистки полягає в тому, що лікар або медсестра притуляє до зуба і зубного каменю спеціальний прилад, що називається скалером, насадка якого виробляє вібрації з дуже великою швидкістю. Під час торкання скалера до зубного каменю відбувається «відбиття» його від зуба.

У більшості випадків ультразвукова чистка не використовується як окрема процедура, а є додатковою профілактичною процедурою до процедури зняття м‘якого зубного нальоту за допомогою порошку Air-Flow. Також вона може застосовуватися як доповнення до проведення парадонтологічний процедури.

Варто відзначити, що професійне чищення зубів необхідно робити мінімум один раз в шість місяців при відсутності інших показань лікаря. У разі якщо у пацієнта спостерігається висока чутливість зубів, то йому проводять професійну чистку зубів з попередньою анестезією слизової, а також окремих груп зубів.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом