Як часто необхідно проводити чистку зубів

Як часто необхідно проводити чистку зубів

Сучасна стоматологія надає чималу кількість видів засобів для професійного чищення зубів. Одним з них й досить оптимальним, ефективним і в той же час безболісним способом вважається чистка зубів ультразвуком, її ще називають ультразвуковим чищенням зубів.

Такий вид чистки зубів дозволяє абсолютно позбутися від зубного каменю, а також наявного зубного нальоту. Крім того, після здійснення професійної чистки зубів ультразвуком значно знижується кровоточивість ясен, а також зменшуються ознаки запальних захворювань ясен таких як пародонтит, гінгівіт.

Принцип чистки полягає в тому, що лікар або медсестра притуляє до зуба і зубного каменю спеціальний прилад, що називається скалером, насадка якого виробляє вібрації з дуже великою швидкістю. Під час торкання скалера до зубного каменю відбувається «відбиття» його від зуба.

У більшості випадків ультразвукова чистка не використовується як окрема процедура, а є додатковою профілактичною процедурою до процедури зняття м‘якого зубного нальоту за допомогою порошку Air-Flow. Також вона може застосовуватися як доповнення до проведення парадонтологічний процедури.

Варто відзначити, що професійне чищення зубів необхідно робити мінімум один раз в шість місяців при відсутності інших показань лікаря. У разі якщо у пацієнта спостерігається висока чутливість зубів, то йому проводять професійну чистку зубів з попередньою анестезією слизової, а також окремих груп зубів.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом