Як відрізнити досвідченого стоматолога від новачка

Як відрізнити досвідченого стоматолога від новачка

Стоматолог – це один з найважливіших лікарів, яким людина довіряє те, що не можна відновити, одного разу втративши зуби. Але відшукати досвідченого і хорошого лікаря не так просто, оскільки неможливо визначити ступінь професіоналізму доктора по телефону або після декількох хвилин спілкування при особистій зустрічі. Дати оцінку фахівця можна тільки після першого прийому або першого лікування.

Перш ніж довірити лікування зубів певному стоматологу, необхідно оцінити його професіоналізм і визначити, чи це досвідчений фахівець або новачок. Для цього при спілкуванні з ним слід звернути увагу на такі фактори:

  1. Досвідчений фахівець обов‘язково дізнається всю інформацію про пацієнта – скарги, ознаки, історію захворювання, особливо в тому випадку, якщо Ви прийшли без медичної карти.
  2. Спеціаліст обов‘язково розповість, в якому стані ваші зуби, а також чим небезпечні проблеми, що виникли у Вас, і які способи їх усунення існують.
  3. Досвідчений фахівець ніколи не стане залякувати і обов‘язково запропонує кілька способів вирішення Вашої проблеми, які можуть відрізнятися за вартістю, якістю та методикою виконання процедури.

Однак, навіть якщо стоматолог відповідає перерахованим вище факторам, для того щоб перевірити, чи правильно він надав інформацію, потрібно звернутись за консультацією ще до декількох фахівців, щоб підтвердити її.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом