Як правильно підібрати пасту дитині

Як правильно підібрати пасту дитині

Здорові й доглянуті зуби — це запорука здоров‘я всього організму. Неповноцінний догляд за порожниною рота збільшує ризик появи бактерій. Такі серйозні хвороби як отит, стоматит, тонзиліт, ангіна, гастрит, фарингіт та інші можуть виникнути в результаті недостатньої гігієни порожнини рота.

Важливо з самого раннього дитинства навчити дитину правильно і регулярно чистити зубки. Ця звичка допоможе дитині попередити появу багатьох захворювань в майбутньому.

Не можна чистити дитині зуби пастою дорослих, оскільки вона має інший склад і може зіпсувати молочні зуби малюка. При цьому паста повинна відповідати віку дитини: дітям 0-3 років потрібно брати зубну пасту без фтору; дітям у віці 4-7 років вибирайте пасту з невеликим вмістом фтору; для дітей 7-14 років рівень фтору в зубній пасті повинен поступово збільшуватися.

Слід зазначити, що дитина вперше повинна відвідати стоматолога відразу, як тільки у нього з‘явиться два перших зуба. Після чого необхідно відвідувати лікаря кожні 6 місяців, щоб контролювати здоров‘я зубів дитини.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом