Як правильно зміцнити зуби

Як правильно зміцнити зуби

Проводя правильную и регулярную чистку полости рта, и следя за гигиеной, Вы предотвратите развитие воспалительных заболеваний, тем самым укрепив зубы.

Проводячи правильне й регулярне чищення порожнини рота і стежачи за гігієною, Ви уникнете розвитку запальних захворювань, тим самим зміцнивши зуби. За зубами потрібно дуже добре стежити.

Після відвідин стоматологічної клініки і повного огляду досвідченим стоматологом порожнини рота на наявність будь-яких патологічних змін, лікар проведе якісне лікування та успішно і безболісно зміцнить зуби.

У формуванні зубної тканини, величезну роль грають вітаміни і мінерали. З цього випливає, що в щоденний раціон необхідно включити якомога більше свіжих овочів і фруктів, однак не забувати після їх вживання полоскати порожнину рота. Пережовування такої твердої їжі як яблуки та морква також надає позитивний ефект – вона масажує ясна, тим самим, зміцнюючи їх. Крім усього іншого, харчування зуба здійснюється ще завдяки поживним речовинам, які доставляють до нього з током крові, тому підтримка необхідної кількості мінералів і солей в кровотоці так само сприяє зміцненню зуба. Також значну роль у зміцненні наших зубів надає кальцій, що надходить в організм, багато якого міститься в кисломолочних продуктах, фруктах, сирах. Далі слід збагачувати організм фтором, бо його недолік так само негативно позначається на дентині і емалі. Тому в раціон розумно було б включити продукти, що містять фтор, а до них відносяться: риба, різні морепродукти, а також лимонні кісточки. Сонце – саме під дією сонячних променів в нашому організмі утворюється вітамін D, який зміцнює кістки і зуби.

Крім перерахованих вище рекомендацій варто пам‘ятати, що існують також деякі табу, наприклад: слід обмежити вживання кави, який ліквідує кальцій, не гризти горіхи зубами і не вживати дуже гарячу їжу і напої.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом