Як відбувається пломбування кореневих каналів

Як відбувається пломбування кореневих каналів

Варто підкреслити, що періодонтит і пульпіт є ускладненнями, які виникають в результаті розвитку каріозного процесу. Ці захворювання потребують лікування кореневих каналів. За останній час було використано велику кількість всіляких методів для здійснення пломбування кореневих каналів. Ці всі методи мають як свої позитивні, так деякі негативні сторони.

Одні з них є більш простими, але не такими ефективними, інші ж навпаки – більш складні і дорогі, проте здатні забезпечити проведення успішного лікування. На сьогоднішній день медицина зробила крок далеко вперед, не залишилися позаду і стоматологія, в якій застосовуються найсучасніші техніки пломбування зубів.

Зауважимо, що зараз лікарі-стоматологи є противниками видалення зубів і намагаються вилікувати «хворі» зуби. Для цього вони застосовують якісне ендодонтичне лікування, адже саме воно дозволяє значно продовжити «життя» сильно зруйнованих зубів.

Важливо розуміти, що у кожного зуба є свої індивідуальні особливості, наприклад, його кореневі канали можуть бути сильно викривлені. Однак, мета пломбування в будь-якому випадку полягає в повному закритті кореневого каналу.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом