Як зберегти дихання свіжим

Як зберегти дихання свіжим

Запах з рота може виникнути через наступні причини: недотримання гігієни порожнини рота або проблеми з шлунково-кишковим трактом. В обох випадках основним винуватцем є бактерії.

Як швидко видалити запах з рота?

Негайно вирішити проблему несвіжого дихання вам допоможе жувальна гумка. Процес жування допоможе збільшити вироблення слини, тим самим позбавить вас від скупчення бактерій на язику, які, швидше за все і викликають запах. Крім того, жувальна гумка часто містить ксилитол, який, крім усього іншого, допоможе вам запобігти карієс. Вживання продуктів, багатих вітаміном С (ягоди, цитрусові, дині та ін.) створює у вас в роті таке середовище, яке уповільнює процес утворення бактерій. Їжа, багата на вітамін С, також дозволяє запобігти запаленню ясен і гінгівіт, що впливають на запах з рота. Вітамін C знаходьте саме в їжі, а не в харчових добавках, які у деяких людей можуть викликати розлад шлунка і відповідно, ускладнять боротьбу з несвіжим запахом з рота.

Щоденна гігієна рота

Про те, що зуби потрібно чистити двічі на день, вранці і ввечері, а також використовувати спеціальні нитки для чищення зубів, ми чули в дитинстві, не кажучи вже про постійні нагадування стоматологів. Але ось про чистку язика, не менш важливої процедури для збереження чистоти і свіжості рота, чомусь ми забуваємо. Однак, чистити язик звичайною щіткою для зубів абсолютно неефективно – таким чином ви лише розженете бактерії по всій порожнини рота, замість того, щоб повністю від них позбутися. Отже, радимо обзавестися спеціальною щіткою для чищення язика і включити цю процедуру, так само як і полоскання рота спеціальною освіжаючою рідиною, в щоденний список гігієнічних процедур.

З усього вище сказаного зрозуміло, що гігієна порожнини рота – річ необхідна не тільки для вашого здоров‘я, але і для іміджу та успішності в роботі і стосунках. А для того, щоб мати свіжий подих, тільки чищення зубів недостатньо – необхідно подбати про правильне харчування та здоровий стан внутрішніх органів.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом