Як зберегти зуби здоровими до глибокої старості

Як зберегти зуби здоровими до глибокої старості

Про здорові зуби до старості мріє кожна людина. Для того щоб зберегти здоров‘я зубів до глибокої старості, не обов‘язково постійно робити дорогі процедури у стоматолога. Правильний догляд і вживання корисних продуктів забезпечать довговічність красивої посмішки.

Безумовно, основне в правильному догляді за зубами – це їх правильне очищення, яке необхідно робити вранці і ввечері зубною щіткою та пастою. Крім того, потрібно очищати зуби і після прийому їжі, для цього достатньо прополоскати рот і очистити проміжки між зубами зубною ниткою.

Також важливе значення мають і регулярні огляди у стоматолога, відвідувати фахівця потрібно кілька разів на рік. Він зможе діагностувати проблему з зубами на ранній стадії, коли її простіше усунути, а також своєчасно визначить початок процесу появи зубного каменю і вживе заходів щодо усунення даних проблем. Слід зазначити, що для того щоб зберегти зуби здоровими якомога довше, профілактичні огляди потрібно проходити навіть у тих випадках, якщо немає проблем з зубами.Рейтинг
2 отзыва
Записатися на прийом