Як зміцнити зуби

Як зміцнити зуби

Посмішка є дзеркалом душі людини та візитною карткою привабливості. Правильно організований догляд за зубами й яснами дасть можливість уникнути проблем з ними. Зміцнити зуби і ясна, а також зробити їх більш стійкими до різних мікробів допоможуть кілька нескладних рекомендацій.

  • Відмовитися від шкідливих звичок
  • Якщо хочете, щоб ваші зуби залишалися здоровими і міцними довгий час варто переглянути свої звички. Перш за все, необхідно відмовитися від найшкідливіших звичок, таких як куріння, вживання алкоголю та інше. Також слід звернути увагу і на перший погляд нешкідливі звички – часте вживання солодких і борошняних продуктів, що збільшують кислотність у роті і викликають розвиток патогенної мікрофлори, яка шкодить зубам і яснам.

  • Включати в раціон корисні продукти
  • Слід вживати їжу з великим вмістом кальцію – сир, кефір, молоко, сир і т.д. Ці продукти допоможуть зміцнити зуби і зберегти білосніжну усмішку. Також допоможуть зміцнити зуби і очистити їх від залишків їжі морква і яблуко.

  • Ретельний догляд за зубами
  • Для того щоб зуби були міцні і здорові, необхідно правильно і регулярно їх чистити. Робити це потрібно два рази в день вранці та ввечері, не менше 3-х хвилин, ретельно очищуючи кожен зуб. Це дозволить позбутися від залишків їжі в ротовій порожнині і запобіжить розвитку карієсу. При цьому велику роль в догляді зубами і яснами грає правильний вибір пасти, вона повинна забезпечувати зуби надійним захистом на тривалий час.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом