Які вибрати коронки

Які вибрати коронки

Зубная коронка дает возможность отреставрировать сильно разрушенный зуб, иногда даже самый безнадежный. Она возвращает зубу первоначальную форму,

Зубна коронка дає можливість відреставрувати сильно зруйнований зуб, іноді навіть самий безнадійний. Вона повертає зубу первісну форму, функцію та захищає від карієсу. В сучасній стоматології є не тільки міцні та надійні, але й естетичні ортопедичні конструкції, які відповідають навіть найвищим потребам пацієнтів.

Зубні коронки поділяються на види залежно від матеріалу виготовлення. Існують такі види коронок: металеві, металокерамічні, цільнокерамічні, безметалеві коронки, коронки Cerec, створені за допомогою комп‘ютерного моделювання.

Вибір коронки залежить від клінічних показань, бажання пацієнта і ціни.

Види зубних коронок:

  • Металеві коронки. Виготовляється цей вид зубних коронок зі сплавів таких металів як титан, нержавіюча або хромокобальтова сталь. Крім того, є металеві зубні коронки з платини і золота. При цьому вони або повністю зроблені з дорогоцінних металів з домішками, або ж просто з їх напиленням. Однак, виглядають такі коронки не естетично. Вартість металевих зубних коронок найнижча.
  • Металокерамічні зубні коронки. Цей вид зубних коронок поєднує в собі міцність, надійність і естетичність. Усередині конструкція металева, а зовні з кераміки. Головним недоліком таких коронок є те, що при несуттєвому убуванні ясна стає видно металевий ободок. Однак дана проблема легко усувається, якщо використовувати коронку з уступом або замість звичайного сплаву – діоксид цирконію, метал білого кольору.
  • Керамічні коронки для зуба. Являють собою один з найдорожчих та естетичних видів коронок. Крім того, що кераміка дає можливість зробити конструкцію, максимально наближену по прозорості та кольору до природної, вона є самим біосумісним матеріалом. Слід зазначити, що коронки з кераміки без додавання металу відмінно підходять для протезування передніх зубів. Що стосується жувальних зубів, то через недостатню міцність фахівці не рекомендують ставити керамічні коронки на ці зуби.
  • Коронки, виготовлені за допомогою технології Cerec, можуть бути виконані з різних матеріалів і відрізняються швидкістю виготовлення. Таку коронку можна поставити за один день.


Рейтинг
3 отзыва
Записатися на прийом