Кава та сигарети - шкода для емалі

Кава та сигарети - шкода для емалі

Здорова і білосніжна посмішка є приводом для гордості, вона позитивно впливає на оточуючих і додає впевненості в собі. Однак, дуже багато людей з народження не володіють ідеальними зубами, нерідко проблемою є жовтий колір зубної емалі. Є безліч причин і факторів, від яких змінюється колір зубної емалі. Головним з них є їжа, яку ми вживаємо. Неможливо, та й не потрібно відмовиться від продуктів, які провокують пожовтіння зубів. Але можна мінімізувати шкідливий вплив деяких продуктів і звичок на зубну емаль.

Перший і найгірший "барвник" зубів – це куріння. Це заняття, ясна річ, шкідливо для здоров‘я, в тому числі і для здоров‘я зубів. Зубна емаль від гарячого диму здатна покриватися мікротріщинами, при горінні утворюються частинки тютюнових смол, які осідаючи на зубах, фарбують їх в неприємний колір і стають причиною пожовтіння емалі. Очистити їх досить складно, а також вони формують плівку на поверхні зуба, і тому зуби набагато важче звільняти від бактерій. Тому якщо ви дбаєте про свої зуби і про здоров‘я в цілому, то про сигарети слід забути раз і назавжди.

Другим і також шкідливим для кольору емалі є кава. У любителів цього напою, що бадьорить, які випивають в день більше трьох чашок, може з‘явитися зміна кольору емалі. Також кава з молоком і цукром сприяє виникненню карієсу. Але на відміну від нікотинового забарвлення після цього напою досить почистити і прополоскати зуби і забарвлення забирається. Але у кавоманів зуби все-таки жовтуваті, адже немає такої можливості після кожної з десятка чашок, що випиваються, почистити зуби. Тому краще зменшити дозу і намагатися щоразу полоскати рот після американо, капучино або латте.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом