Коли потрібно виправляти прикус

Коли потрібно виправляти прикус

Більшість людей думають, що головним приводом для виправлення прикусу є криві зуби. Але насправді причин звернутися за допомогою до стоматолога-ортодонта набагато більше. Стоматолог-ортодонт – це лікар, який займається корекцією зубного ряду.

Стоматологи відзначають, що деформований прикус може привести не тільки до естетичних, але і функціональних проблем, наприклад, до захворювань ясен, неправильного змикання зубів і дискомфорту при жуванні. Крім того, неправильний прикус під час жування, може привести до нерівномірного розподілу навантаження на зуби, а це призводить до їх швидкої стертості в тих місцях, де більше навантаження.

Стоматологи-ортодонти займаються виправленням деформованого прикусу у дорослих і дітей. Для цього використовуються сучасні, високотехнологічні методики лікування зубощелепних деформацій, а також самі зручні та ефективні пристрої, серед яких капи, пластинки і брекет-системи. Фахівці підберуть і встановлять вам зручні прозорі брекети, які будуть непомітні для оточуючих.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом