Лікування карієсу

Своєчасне лікування карієсу може запобігти таким серйозним наслідкам даної хвороби, як пульпіт та періодонтит, які, в свою чергу, можуть призвести до втрати зуба.

Для лікування карієсу фахівці стоматологічної клініки «Familia» використовують найсучасніші матеріали, а також широкий спектр спеціалізованого обладнання, за допомогою якого можна вирішити найскладніші стоматологічні завдання.

Лікування карієсу починається з комплексної діагностики стану зубів, після чого лікар вибирає спосіб лікування, в залежності від того, наскільки далеко зайшов патологічний процес.

З лікуванням карієсу краще не затягувати – найкраще звернутися до стоматолога на ранній стадії каріозного процесу (коли пошкодження незначно зачіпають емаль), тоді можна запобігти прогресуванню захворювання.

Якщо ж карієс встиг розвинутися до стадії поверхневого, а потім середнього і глибокого, стоматолог повинен здійснити повну обробку каріозної порожнини з її наступним пломбуванням. Лікування карієсу завершується корекцією та поліруванням пломби.Рейтинг ( 1 оценка)
Записатися на прийом