Лікування зубів під наркозом

Лікування зубів під наркозом

Лечение зубов под наркозом является одной из медицинских услуг, предоставляемых стоматологической клиникой «Familia». Лечение зубов под общим обезболиванием (во время сна) позволяет вылечить все больные зубы за один визит к стоматологу, что позволяет сэкономить время и средства.

Лікування зубів під наркозом є однією з медичних послуг, що надаються стоматологічною клінікою «Familia». Лікування зубів під загальним знеболенням (під час сну) дозволяє вилікувати всі хворі зуби за один візит до стоматолога, що дозволяє заощадити час і кошти.

У клініці «Familia » дана процедура проводиться лікарем-стоматологом з бригадою анестезіологів, яка контролює дихання, роботу серця пацієнта, а також глибину сну за допомогою спеціальної апаратури.

При лікуванні зубів під загальним наркозом пацієнт не відчуває не тільки біль, але і тактильних відчуттів – вібрації, тиску, стиснення і т.д., що робить процедуру максимально комфортною. Крім того, виключається ймовірність різких рухів, здригувань, що підвищує безпеку процедури.

Також відсутнє емоційне напруження, що дуже важливо для людей, які бояться стоматологічних інструментів – пацієнт не чує шуму бормашини, не відчуває запахів медикаментів, не бачить медичних інструментів.Рейтинг
2 отзыва
Записатися на прийом