Метод фторування емалі зубів

Метод фторування емалі зубів

Красивая улыбка это в первую очередь красивые зубы.

Красива посмішка – це, в першу чергу, гарні зуби. Якість сучасного харчування та екологія чинять негативний вплив на здоров‘я наших зубів. Тому фахівці рекомендують регулярно відвідувати стоматолога, для того щоб своєчасно визначити проблеми з зубами.

Здоров‘я зубів допоможе зберегти фтор. Цього важливого для здоров‘я зубів елемента недостатньо в воді і продуктах харчування. Тому лікарі-стоматологи радять проводити процедуру фторування зубної емалі для профілактики появи карієсу, який призводить до руйнування зубної емалі.

Такий спосіб захисту зуба дає можливість швидко та безболісно зміцнити його емаль. Просте фторування зубної емалі являє собою обробку зуба спеціальним лаком або гелем, що містить фтор. При проведенні процедури доктор очищає поверхню зубів, а потім наносить на його поверхню лак або гель. Після висихання даного засобу на поверхні зуба з‘являється плівка, яка зміцнює зуб і захищає його від нальоту. Через кілька годин після проведення процедури фтор проникає в емаль і заповнює всі місця, які схильні до демінералізації.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом