Чи можна відбілити зуби в домашніх умовах

Чи можна відбілити зуби в домашніх умовах

Білосніжні зуби є не тільки запорукою привабливої та красивої посмішки, але й допомагають відчувати себе впевненіше. Велика кількість людей мріє про білі зуби, але при цьому на відвідування стоматолога і здійснення необхідних для відбілювання зубної емалі процедур не завжди є час і гроші. Єдиним рішенням в даній ситуації може стати відбілювання зубів в домашні х умовах.

Сьогодні для відбілювання зубів використовуються народні засоби і різноманітні аптечні препарати. Але, в деяких випадках, відбілювання зубів в домашніх умовах може привести до пошкодження емалі. Тому, перед тим як приступити до відбілювання зубів вдома, потрібно детально вивчити дане питання і зважити всі «за» і «проти» способів самостійного відбілювання.

Один з найпопулярніших способів відбілювання є застосування спеціальної відбілюючої зубної пасти. На перший погляд, цей метод здається найдоступнішим і простим, проте насправді він вимагає дотримання певної обережності, оскільки всі пасти, призначені для відбілювання, мають в складі абразивні речовини та інші складові, які можуть пошкоджувати емаль. Тому фахівці не рекомендують використовувати такі пасти кожен день, зазвичай їх використовують кілька разів на тиждень.

Що стосується народних методів, то найчастіше для відбілювання зубів застосовується харчова сода і лимон. Для того щоб відбілити зуби за допомогою соди, необхідно насипати невелику кількість речовини на ватний тампон і протерти зуби. Для відбілювання зубів лимоном, потрібно очистити лимон і протерти зуби зворотньою, білою стороною кірки.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом