Незнімні протези

Незнімні протези

Возможности современной стоматологии, представленные в клинике Familia, позволяют решить проблемы любой сложности.

Можливості сучасної стоматології, представлені в клініці Familia, дозволяють вирішити проблеми будь-якої складності.

Наприклад, при відсутності в порожнині рота частини або одного і більшої кількості зубів найкращим варіантом їх відновлення стануть незнімні протези. Це мікропротези (вініри, вкладки, накладки), поодинокі коронки, так і мостовидні або консольні конструкції, коронки при імплантації зубів. Якщо конкретніше, то лікуючий лікар клініки Familia порадить пацієнту, який вид протезування кращий в його випадку. А Вам – уже обирати найкращий варіант, зваживши всі «за» та «проти».

Незнімне протезування, виконане досвідченими фахівцями, зможе замінити по функціональним і естетичним якостям природні зуби. До того ж це найбільш довговічне і надійне протезування.

Для загального відома слід знати, що якість незнімного протеза залежить не стільки від його виду, скільки від матеріалу. У своїй роботі фахівці клініки Familia використовують металокераміку, полімери, хромокобальтовий сплав і сплави з драгоційних металів, фарфор, діоксид цирконію та інші матеріали.

Воістину, стоматологія Familia Dental Clinic протезуванням зубів дає можливість пацієнтам забути про зубний біль і отримати здоров”я і красу.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом