Дитячий ортодонт в Києві

Дитячий ортодонт в Києві

Стоматолог-ортодонт – это врач, который занимается коррекцией неправильного прикуса , исправлением внешнего вида зубного ряда, а также решением функциональных проблем, связанных с зубочелюстной деформацией.

Стоматолог-ортодонт – це лікар, який займається корекцією неправильного прикусу, виправленням зовнішнього вигляду зубного ряду, а також рішенням функціональних проблем, пов‘язаних з зубощелепною деформацією.

Лікування прикусу у дітей має ряд специфічних відмінностей в силу того, що до прорізування постійних зубів дитячий прикус є змінним і виправити його можна за допомогою знімних ортодонтичних апаратів: трейнерів і пластинок. Коли ж у дитини відбувається зміна молочних зубів, і його прикус стає постійним, більш доцільним є застосування брекет-систем на верхній і нижній щелепах.

Якщо Вам потрібен хороший дитячий ортодонт в Києві, скористайтеся послугами стоматологічної клініки Familia.

Для того, щоб забезпечити своїй дитині ідеальну посмішку і здорові зуби, Вам знадобиться висококваліфікований дитячий ортодонт. Ортодонтія в Києві представлена багатьма стоматологічними клініками, проте в клініці «Familia» ми гарантуємо не тільки увагу до віку пацієнта, але і всіх його індивідуальних особливостей.

Користуючись послугами клініки «Familia », Ви можете розраховувати на кваліфіковане лікування із застосування сучасних матеріалів та методик, а також позитивне враження дитини від візиту до стоматолога і подарунок після лікування.Рейтинг
6 отзывов
Записатися на прийом