ОТБЕЛИВАНИЕ ЗУБОВ НА ПОЗНЯКАХ, ОСОКОРКАХ В FAMILIA CLINIC

ОТБЕЛИВАНИЕ ЗУБОВ НА ПОЗНЯКАХ, ОСОКОРКАХ В FAMILIA CLINIC

В стоматологічній клініці Familia Dental Clinic (Київ) ми проводимо 2 типу відбілювання зубів: домашнє (з використанням спеціальних кап) та апаратне – за допомогою системи Оpalescence Boost (США). Процедура відбілювання зубів на дому проводиться протягом 14 днів, а апаратне відбілювання займе близько 1,5 годин в кріслі у стоматолога.

Як проходить процедура апаратного відбілювання?

Перед початком процедури встановлюється оптрагейт для ізоляції зони губ, потім стоматолог проводить спеціальну чистку зубів за допомогою щітки та пасти. Після цього на поверхню ясен, прилеглих до зубах, наноситься бар‘єр OpalDam і проводиться його фотополімеризація. Потім лікар на 15 хвилин додає гель Opalescence Boost, змиває його, повторює процедуру 3 рази і видаляє бар‘єр. Після чого перевіряє результат відбілювання за шкалою відтінків і встановлює капу з гелем, що містить фтор, для фторування зубів, щоб попередити появу чутливості зубів.

Ви хочете відбілити зуби – що є протипоказанням до даної процедури?

Процедуру відбілювання зубів можна проводити жінкам в період вагітності і годування, а також особам, які не досягли 14 років; людям з непролікованими захворюваннями ясен, відкритими каріозними порожнинами, зруйнованими (пошкодженими) пломбами або іншого роду патологіями зубів і ясен, а також людям з алергією на перекис водню. Також люди з пірсингом або іншим видом металевих об‘єктів в ротовій порожнині повинні їх отримати на час проведення процедури відбілювання зубів.

Як закріпити результат відбілювання зубів?

Наступні 48 годин після процедури є вирішальними для досягнення максимальних результатів, якщо ви бажаєте по-справжньому якісно відбілити зуби. Протягом 2 діб необхідно уникати фарбувальних продуктів, що залишають на зубах темні плями, таких як кава, чай, ягоди, вино, овочі та фрукти яскравих кольорів.

Відгуки – як довго тримається результат?

Відбілювання зубів проводиться не частіше ніж раз на 6 місяців, а його результат багато в чому залежить від ваших звичок – того, як часто ви вживаєте чай та каву або курите.

Відгуки свідчать, що для закріплення результату протягом наступних 10-14 днів після процедури бажано дотримуватися «білої» дієти, тобто не вживати фарбовану їжу та напої. Курцям також необхідно утриматися від сигарети хоча б на пару годин після процедури. Це необхідно тому, що під час відбілювання відкриваються пори емалі зубів, і вона стає особливо вразливою до забарвлюючих елементів, що містяться в їжі, напоях та нікотині.

Ціни на відбілювання зубів в стоматології на Позняках, Осокорках

Щоб дізнатися актуальні ціни на відбілювання зубів в нашій стоматології, будь ласка,зверніться до адміністратора за вказаним на сайті телефоном.

Також в клініці Familia Dental Clinic ми підберемо для вас спеціальні засоби по догляду за зубами, які допоможуть підтримати результат відбілювання максимально довго.Рейтинг
47 отзывов
Записатися на прийом