Відбілювання зубів. Способи відбілювання

Відбілювання зубів. Способи відбілювання

Відбілювання зубів – добре відома естетична процедура в стоматології. Багато людей мріють про красиву і білосніжну посмішку, адже саме посмішка залишає про себе незабутнє враження. Звичайно, більшість пацієнтів хвилює багато нюансів, а головне, чи не зашкодить ця процедура зубам. Тому ми постараємося відповісти на всі запитання.

Що ж таке відбілювання?

Це процес видалення пігментів з твердих тканин зуба без порушення їх структури за допомогою спеціальних активних сполук – пероксиду карбаміду або пероксиду водню. Під час процедури виділяється кисень, який проникає в емаль або дентин зуба і відбілює їх, при цьому відтінок зуба стає світліше.

Чому зуби темніють?

Існує багато причин. Найпоширеніші – це вживання фарбувальних речовин (чай, кава, тютюн), травми, старі реставрації, спадкові чинники.

Як відбувається процедура відбілювання?

Системи відбілювання зубів підбираються індивідуально для кожного конкретного пацієнта. Вибір тут дуже великий з різними показаннями та протипоказаннями. Стоматолог під час попередньої консультації пропонує пацієнту найкращий варіант, який підходить саме для його зубів.

Сучасна стоматологія має багато відбілюючих систем. У наш час відбілюючі системи для зубів можна купити в магазинах і аптеках. Це пасти з перекисом водню або з іншими добавками, смужки, які наклеюються на зуби, лаки та інші засоби. Але по-справжньому ефективні й безпечні системи відбілювання можна отримати тільки у стоматолога. Ці системи діляться на клінічні, які застосовуються в кабінеті стоматолога, і на домашні, які використовуються в домашніх умовах з каппами які підбирає виключно лікар.

Існує кілька способів відбілювання. Один з найпоширеніших – це домашнє відбілювання. Лікар-стоматолог знімає зліпки з Ваших зубів і виготовляє спеціальні прозорі капи. Потім доктор видає Вам спеціальний гель, який наноситься самостійно в індивідуальні капи, після чого вони одягаються на зуби. У більшості випадків можна досягти відмінних результатів протягом 10-14 ночей.

Якщо Ви дуже зайнята людина і у Вас складний графік, не варто витрачати тижні на відбілювання зубів. Спеціально для Вас була розроблена система одномоментного відбілювання безпосередньо в кріслі стоматолога. Всього за 1 1,5 години Ви можете отримати білі зуби і яскраву посмішку.

Чи безпечно відбілювання?

Численні дослідження і клінічні випробування показують, що відбілювання – це найбезпечніша з усіх пропонованих косметичних стоматологічних процедур, але важливо його робити за допомогою сучасного обладнання та досвідченого лікаря, тоді ризику нашкодити зубам не буде.

Чи є побічні дії відбілювання?

Деякі пацієнти можуть відчувати тимчасове підвищення чутливості зубів до холодного під час процедури. Зазвичай ці симптоми проходять протягом 1-3 днів після закінчення відбілювання, але в будь-якому випадку кожна процедура відбілювання закінчується активним фторуванням зубів для запобігання цих неприємних симптомів.

Як довго зберігається результат?

Ваші зуби завжди будуть біліше, ніж до процедури відбілювання. Однак деяким пацієнтам необхідно повторення процедури один раз в 1-2 року. Ми також рекомендуємо не зловживати продуктами, що містять активні барвники – це кава, чай, червоне вино, тютюн.

Кому можна робити відбілювання?

Майже всім. Однак в окремих випадках процедура може бути неефективна. Стоматолог після ретельного огляду та встановлення діагнозу допоможе вирішити, кому підійде ця процедура. Відбілювання ідеально для людей, які мають здорові і нереставровані фронтальні зуби, жовтуватого відтінку і хотіли б мати яскраву білу посмішку.

Якщо після професійного чищення і відбілювання правильно виконувати всі рекомендації стоматолога по догляду за порожниною рота і відвідувати стоматолога з профілактичною метою два-чотири рази на рік, то зуби будуть завжди в прекрасному стані. Завжди потрібно піклуватися, як про здоров‘я зубів, так і про їхню красу.Рейтинг
3 отзыва
Записатися на прийом