Чи корисно жувати жувальну гумку після їди

Чи корисно жувати жувальну гумку після їди

Жувальна гумка виконує досить багато різних функцій, в тому числі це відмінний засіб для підтримки свіжого дихання. Однак, не потрібно вірити рекламі і думати, що жувальна гумка – це панацея і тільки вона одна допоможе зберегти здоров‘я всіх ваших зубів.

Чи є користь?

У жувальної гумки можуть бути плюси. По-перше, використовуючи жувальну гумку, ви сприяєте виділенню не тільки слини, а й паралельно шлункового соку, що поліпшує травлення. До того ж жувальна гумка відмінно очищає зуби від залишків і шматочків їжі, що залишилися на них. А деякі «гумки» дозволяють зберегти ваше дихання, так що тут реклама не лукавить, головне — не перестаратися.

А яка шкода?

Всі ці плюси жувальної гумки працюватимуть тільки при короткочасному її використанні. Єдине розумне правило – це жувати гумку тільки після прийому їжі і не більше 15 хвилин. Жувати жувальну гумку довше, та й ще на голодний шлунок небезпечно. Будь-яка жуйка відмінно вбирає токсичні речовини, а іноді такі речовини входять до складу самої гумки, що легко може потрапити до вашого шлунку зі слиною.

І, звичайно ж, жувальна гумка не врятує вас від карієсу і не вилікує зуби. Ці процеси, на жаль, поза її компетенції.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом