Вирівнювання зубів і виправлення прикусу - де поставити брекети в Києві?

Вирівнювання зубів і виправлення прикусу - де поставити брекети в Києві?

У клініці Familia пропонують всі види ортодонтичного лікування з урахуванням віку та індивідуальних особливостей пацієнта.

Чому необхідно виправляти прикус?

Згідно з дослідженнями, у 8 з 10 чоловік є патології прикусу, і більшість цих випадків вимагають ортодонтичного лікування. Неправильно розташовані зуби, неправильно сформовані щелепи, аномалії прикусу – це не тільки естетична проблема, але і цілий комплекс проблем зі здоров”ям.

&dquo;Стираємість” зубів, схильність до каріозної хвороби або хвороб ясен, труднощі в пережовуванні їжі, дисфункція скронево-нижньощелепного суглоба, надмірне напруження жувальних м”язів, а часто і головні болі, болі в шиї, плечах і спині – все це може бути результатом ортодонтичних проблем.

Скласти індивідуальний план лікування може тільки кваліфікований лікар-ортодонт, ґрунтуючись на діагностичних даних (повний медичний та стоматологічний анамнез, клінічні дослідження, зліпки ваших зубів, візуальні і спеціальні рентгенологічні обстеження) .

Для виправлення прикусу в Familia ми застосовуємо найефективніші і зручні апарати: капи, ортодонтичні пластинки, трейнери, елайнери і брекет-системи.

Брекет-системи діляться на такі групи:

В залежності від матеріалу виготовлення:

  • Металеві. Брекети, які відомі всім і відносяться до бюджетних, є найдешевшими і надійними.
  • Керамічні. Це естетичні брекети білого кольору. Догляд за ними простіше, ніж за металевими. Вони зберігають свій колір, не впливають на дикцію, не роздирають тканини ротової порожнини. Вони бувають двох типів: монокристалічні і полікристалічні. Недоліком є тертя брекета о дугу, що збільшує тривалість лікування.
  • Сапфірові. Естетичні брекети для зубів будь-якого відтінку, так як вони є прозорими і зливаються з природним відтінком емалі.

В залежності від поверхонь зубів, на яких вони розташовані:

  • вестибулярні/ зовнішні;
  • лінгвальні/внутрішні.

Лінгвальна брекет-система – це «невидима» конструкція, яка кріпиться на внутрішню частину зубів. Деякі стверджують, що вона порушує дикцію, але це стосується не всіх конструкцій. Якісне лікування залежить від професіоналізму фахівця і від дотримання рекомендацій пацієнтом. Ціна брекет-системи залежить від того, який вид конструкції Ви виберете разом з Вашим лікарем-ортодонтом.

Чи можливо встановити брекети тільки на одну щелепу?

Такий варіант лікування теж можливий, як правило, для корекції положення окремих зубів, але кожен випадок індивідуальний, і тому точно на це питання відповість лікар-ортодонт на консультації.

В цілому, естетичні брекети, Invisalign та інші «невидимі» системи виправлення прикусу набувають все більшої популярності завдяки своїй зручності і ефективності.

Яка є альтернатива брекетів?

У клініці Familia ми практикуємо установку Invisalign – це комплект прозорих знімних елайнерів, які необхідно міняти раз в 2 тижні. Кожен елайнер виготовляється індивідуально в США, з урахуванням особливостей форми і розташування зубів, і ступеня складності деформації. Перевагою Invisalign є абсолютна безболісність і максимальний комфорт пацієнта.

Який ефект від брекетів?

Важливо, що результатом ортодонтичного лікування буде не тільки більш приваблива усмішка, красиві білосніжні зуби і правильний прикус, але і поліпшення стану здоров”я!Рейтинг
2 отзыва
Записатися на прийом