Поставити пломбу в Києві

Поставити пломбу

Пломбування зубів є однією з найбільш затребуваних стоматологічних послуг. Пломбування дозволяє реставрувати форму і відновити функцію зуба в разі його руйнування карієсом або внаслідок механічного пошкодження. Якісна пломба – це запорука подальшого здоров”я зуба та захисту його від бактерій.

Якщо ви відчули гострий або ниючий зубний біль, тоді Вам необхідно терміново звернутися до стоматолога.

У нашій клініці «Familia» лікування проходить абсолютно безболісно. Адже у нас використовується комп”ютерна анестезія, при якій застосовуються сучасні, ефективні, а головне безпечні анестетики.

Зусилля наших професіоналів спрямовані на збереження вашого зуба. Вони дарують Вам ідеальну посмішку і здорові зуби. При першому відвідуванні клініки Вас проконсультує лікар-стоматолог і разом з Вами вибере індивідуальний план лікування.

Яка вартість пломб?

Ціна залежить від складності випадку, від виду пломби і обраного варіанту.

Які є види пломб?

В залежності від складу вони бувають:

 • Металеві. На сьогоднішній день вкрай рідкісне явище. Металеві пломби являють собою сплав таких металів як олово, срібло і мідь. Вони гарантують твердість, пластичність, стійкість до корозії, а також довговічність пломби.
 • Композитні. Даний вид пломби зустрічається в трьох варіаціях, які залежать від наповнювача – це світозатверджуючиєся, акрілозмістовні та пломби на основі епоксидних смол.
 • Фотополімерні. Сучасна і популярна технологія в стоматології, яка широко використовується на сьогоднішній день. Відновлює форму зуба незалежно від ступеня пошкодження. До плюсів також можна віднести відмінну міцність та естетичність.
 • Керамічні вкладки. Вони більшою мірою схожі з емаллю зуба за властивостями. Їх встановлюють у випадку, якщо є великі порожнини, в наслідок карієсу. Вона потрібна для того, щоб зберегти ваш зуб.
 • Металеві вкладки. Відмінний, міцний варіант, але з естетичних міркувань підходить не всім.

Чим відрізняються вкладки від пломб?

 • Вони мають велику точність, а саме максимально точно заповнюють порожнину зуба.
 • Також вкладки відрізняє висока міцність, порівняно з пломбою і менше стирання.
 • Керамічні вкладки передають з точністю колір і форму зуба.
 • Тимчасові пломби. Виходячи з назви зрозуміло, що це короткочасні пломби, які ставлять перед постійною.

Для чого вони взагалі потрібні?

Тимчасові пломби необхідні, наприклад, при лікуванні каналів зуба в кілька етапів, щоб ізолювати ліки, поміщене в зуб, від зовнішніх бактерій і їжі. Також вони ставляться зазвичай при глибокому карієсі. Чи не розчиняються у воді і не розпадаються при впливі зі слиною.

Як встановлюють пломби?

Лікування або реставрація залежить повністю від ступеня пошкодження зуба. Якщо початковий або ж середній карієс, то стоматолог просто обробляє ділянку зуба, що пошкоджена та ставить пломбу. Якщо ж справа в ушкодженому нерві, тоді проводять обробку каналу з видаленням запаленої пульпи, і, як правило, після цього ставлять ліки та тимчасову пломбу.

Коли варто йти в стоматологічну клініку?

 • У разі якщо Ви помітили темні/чорні ділянки на ваших зубах (можливо, карієс);
 • Темні границі навколо старої пломби (можливо, вторинний карієс);
 • Біль (гострий, тупий, ниючий).

Чому зуб болить в деяких випадках після лікування під пломбою?

Зазвичай, якщо лікар правильно встановив пломбу, не повинно виникати ніяких дискомфортних моментів. Але іноді трапляється, що протягом кількох годин після того, як було проведено лікування, у пацієнта присутнє відчуття, що зубний біль не пройшов.

В основному, це залишкове явище після лікування гострого процесу. Однак, якщо біль триває більше доби, необхідно повторно звернутися до стоматолога.

Чому болить зуб, в якому вже стоїть пломба?

Можлива причина – це повторний розвиток вже вторинного карієсу в зубі, який був санований. Це виникає в разі якщо пломба дуже стара і не була замінена вчасно або у пацієнта не дуже хороша гігієна.

Чи можливий варіант, щоб відбілити фотополімерну пломбу?

Пломби цього формату не відбілюється. Первісно треба зайнятися відбілюванням зубів, а потім вже встановлювати пломбу.

Як довго не можна їсти після пломбування зуба?

Найчастіше після прийому виникає питання: «Через скільки ж часу можна їсти?». Однозначної відповіді немає. Відомо, що сучасні пломби складаються з високоякісних матеріалів, і дотриманні інноваційних технологій. Що стосується, особливих пломб, то вони тверднуть відразу ж під впливом фотополімерної лампи. Отже, їсти можна відразу ж, але дантисти, як правило, дають 1,5 – 2 години, щоб у пацієнта пройшла анестезія і він/вона не травмували губи або щоки. Радять пару днів не пити напої, які можуть пофарбувати пломбу (кава, чорний чай, ягідні соки, Кока-Кола, Пепсі) і не курити.

В даний час щоб відновити естетичний вигляд зубів, застосовують матеріали останнього покоління – нанокомпозити, які мають чудове поєднання якості з міцністю, що призводить до високої естетичності та довготривалому блиску після реставрації. Використовуються такі нанокомпозити як раз-таки найчастіше для художнього відновлення (пломб, реставрацій, вкладок, вінірів). Привілеєм матеріалу є те, що він підходить для всіх типів зубів. Володіє високою міцністю.

Якщо Ви хочете поставити пломбу з гарантією якості і надійності, скористайтеся послугами київської стоматологічної клініки «Familia». Висококваліфіковані фахівці нашої клініки здійснюють пломбування зубів надзвичайно професійно, швидко й безболісно для пацієнта із застосуванням останніх технологій.

У клініці «Familia» пломба підбирається індивідуально для кожного пацієнта. При цьому стоматологи враховують ступінь складності випадку, а також колір і форму зубів. Перед безпосереднім пломбуванням зуба лікар обов”язково обробить порожнину речовиною, ефективно знищує бактерії. Високоякісні пломбувальні матеріали, що застосовуються в клініці «Familia», відрізняються високою міцністю, безпекою та естетичними властивостями.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом