Поставити пломбу в Києві

Поставити пломбу в Києві

Одной из самых популярных стоматологических услуг в наше время является пломбирование. Установка пломбы – это процесс, состоящий из двух этапов. Первый – удаление пораженной кариесом ткани зуба и вычищение зараженной полости; второй – заполнение полости пломбировочным материалом.

Однією з найпопулярніших стоматологічних послуг в наш час є пломбування. Установка пломби – це процес, що складається з двох етапів. Перший – видалення ураженої карієсом тканини зуба й вичищення зараженої порожнини; другий – заповнення порожнини пломбувальними матеріалами. За допомогою пломбування можна відновити форму та функцію зуба і захистити його від бактерій.

Поставити пломбу в Києві за доступною ціною можна в стоматологічній клініці «Familia». Фахівці нашої клініки мають високу кваліфікацію і великий досвід в сфері надання стоматологічних послуг, що дозволяє нам гарантувати надзвичайно професійне пломбування зубів пацієнта.

Стоматологи клініки «Familia» практикують індивідуальний підхід до кожного клієнта, а це значить, що при підборі пломби буде враховуватись не тільки складність випадку, але також колір і форма Вашого зуба. Пломбувальні матеріали останнього покоління, які використовуються нашими стоматологами, відрізняються міцністю, довговічністю і естетичними властивостями.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом