Професіонали в галузі стоматології

Професіонали в галузі стоматології

Когда Вы собираетесь на прием к стоматологу: для консультации или уже с явной проблемой, важно правильно выбрать врача, которому доверяешь.

Коли Ви збираєтеся на прийом до стоматолога: для консультації або вже з явною проблемою, важливо правильно вибрати лікаря, якому довіряєш. Одностайний колектив кваліфікованих фахівців, закоханих у свою справу, завжди запропонує Вам індивідуальний підхід до лікування. Ми працюємо, спираючись на спільний багаторічний досвід, побудований на європейських стандартах ідеологіі, тому пропонуємо бездоганний рівень стоматологічних послуг і абсолютно чесні і прозорі ціни.

Клініка Familia надає своїм клієнтам такі послуги:

  • Терапія;
  • Хірургічне лікування;
  • Протезування;
  • Ортодонтія;
  • Естетична стоматологія;
  • Гігієна;
  • Пародонтологія;
  • Імплантація.

У клініці є сучасне обладнання, завдяки якому прийом буде приємним і безболісним. Це дасть найбільш якісний результат. Всі стоматологічні кабінети обладнані кращими апаратами Castellini – італійської компанії, яка спеціалізується на стоматологічному обладнанні з 1930 року. Проект клініки і її технічне оснащення виконано компанією SIRONA (комп”ютерний томограф, CAD / CAM-система CEREC, PLANMEСA) Використовується також продукція Nobel Biocare (імплантати). STA System (Single Tooth Anesthesia — компанії Milestone Scientific, США – система місцевої анестезії, забезпечує комфортне і абсолютно безболісне введення анестетика завдяки вбудованому мікропроцесору, який постійно контролює дозу і тиск анестетика. Ivoclar Vivadent і (прилади, кераміка і реставраційні матеріали), 3М ESPE (відбиткові і реставраційні матеріали, системи профілактики), Zeiss (мікроскоп і бінокуляри), Canon (фотодіагностіка і фотодокументація), Hu-Friedy (інструменти і аксесуари).

Компанія Electro Medical Systems (EMS-PIEZON) виробляє надточні стоматологічні інструменти для профілактики і мікромеханічні прилади неперевершеної якості з істинно швейцарською точністю. Завдяки цьому ми маємо не тільки обладнання та матеріали №1 в світі, але і їх ідеальну сполучуваність. У підсумку отримуємо максимально точний і природний результат, який дає можливість пацієнту отримати задоволення від своєї посмішки, а нам – від своєї роботи.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом