Профілактика карієсу у дітей

Профілактика карієсу у дітей

Дитяча стоматологія має ряд відмінностей від дорослої. Саме тому так важливо, щоб стоматологи при лікуванні зубів у дітей практикували індивідуальний підхід і спеціально підібрані методи лікування.

У стоматологічній клініці «Familia Clinic» ми застосовуємо найпрогресивніші методи лікування і профілактики карієсу, орієнтовані на терапію зубів у дітей. Герметизація або «запечатування» фіссур (анатомічних заглиблень в зубах) – це метод профілактики карієсу жувальних поверхонь великих і малих жувальних зубів (тимчасових і постійних) шляхом заповнення анатомічних заглиблень адгезивними матеріалами – фторвмісними герметиками (Fissurit F (VOCO), Ultra Seal XT Plus, Ultra Seal XT hydro (Ultradent)).

Для ремінералізації та профілактики карієсу ми використовуємо такі препарати, як Tooth Mouse (GC), Mi Paste Plus (GC), фтор гелі Paro plack, фтор лаки Clinpro White Varnish (3M ESPE), Bifluoride 12, емаль герметізірующий ліквід та інші.

Крім того, в клініці «Familia Clinic» в разі серйозного руйнування зуба, Ви можете здійснити протезування зубів у дітей і реставрацію молочних зубів за допомогою коронок Stainless Steel Primary Molar Crowns, для постійних зубів фронтальної групи – Componeer.Рейтинг
4 отзыва
Записатися на прийом