Протезування зубів - основні види

Протезування зубів - основні види

Протезування зубів призначене для відновлення жувальної функції та естетики обличчя людини, а також задля забезпечення рівномірного розподілу навантаження на м‘язи за допомогою відновлення зубного ряду.

Існує велика кількість видів протезування зубів, стоматологічні клініки пропонують найпопулярніші з них. Популярні види протезування: протезування із застосуванням імплантатів, штифтів, вінірів, безметалеві коронки, металокерамічні коронки та вкладки, коронки і вкладки Cerec, створені за допомогою комп‘ютерного моделювання.

Потрібно відзначити, що протезування зубів з опорою на імплантати є фіксацію зубних протезів після встановлення зубних імплантатів. При цьому даний зубний протез може бути знімним або незнімним.

Протез з опорою на штифти дає можливість залишити цілими коріння зубів. Металокерамічні або цільнокерамічні коронки кріпляться на штифт, який імплантується в кореневому каналі.

Установка вінірів є корекцію зубів за допомогою установки спеціальних керамічних або композитних накладок. Встановлюються вони на верхній шар зуба та дають можливість відновити погані зуби і при необхідності поліпшити естетику здорових зубів.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом