Знімне протезування

Знімне протезування

Только те, кто имел проблемы с зубами, кто практически лишился их, скажут вам, что протезирование дало им новый шанс снова улыбаться, полноценно жевать, не прятать свой беззубый рот, в общем, позволило вновь чувствовать себя счастливым, полноценным человеком.

Тільки ті, хто мав проблеми з зубами, хто практично позбувся їх, скажуть вам, що протезування дало їм новий шанс знову посміхатися, повноцінно жувати, не ховати свій беззубий рот, в загальному, дозволило знову відчувати себе щасливою, повноцінною людиною. І все це завдяки протезуванню, підходящі варіанти якого сьогодні здатні підібрати пацієнтові з урахуванням його індивідуальних особливостей фахівці Familia Dental Clinic.

В цій клініці знімне протезування не має нічого спільного з колишнім варіантом протеза «зуби в склянці». Нові матеріали і нові технології зробили протези легше, зручніше і комфортніше. Пропонований в клініці Familia знімний протез відрізняється високою естетичністю конструкції. До того ж деякі різновиди знімних протезів не потрібно кожного разу знімати на ніч. А знімні зубні протези з опорою на імплантати – це, мабуть, найзручніший і найбільш економічний варіант повного протезування. Два або більше вживленних імплантату стануть основою для фіксації зубного протеза. Його можна знімати для гігієни та очищення, не потрібно використання спеціальної пастою для фіксації.

Переваги знімного зубного протеза очевидні, а найбільше – це можливість демонструвати свою посмішку, подаровану фахівцями Familia Dental Clinic.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом