Стоматолог-ортодонт

Стоматолог-ортодонт

Неправильный прикус – это серьезная стоматологическая проблема, с которой связано не только эстетическое несовершенство зубного ряда, но также нарушение жевательной функции и заболевания десен.

Неправильний прикус – це серйозна стоматологічна проблема, з якою пов”язана не тільки естетична недосконалість зубного ряду, але також порушення жувальної функції та захворювання ясен. Неправильний прикус може стати причиною нерівномірного розподілу навантаження на зуби, що призводить до стирання зубного ряду і поломки мостів і коронок.

Корекцією зубного ряду займається стоматолог-ортодонт. Саме цей фахівець встановлює брекети та інші системи для виправлення зубощелепної деформації, щоб зробити посмішку більш привабливою і вирішити функціональні проблеми зубного ряду.

Якщо Вам потрібен висококваліфікований стоматолог-ортодонт, зверніться в стоматологічну клініку «Familia». Стоматологи-ортодонти нашої клініки займаються проблемами прикусу як у дорослих, так і у дітей.

Ми практикуємо найсучасніші методи лікування прикусу, а також найбільш ефективні та зручні у використанні апарати – прозорі брекети, капи (елайнери) та пластинки. Стоматологи-ортодонти клініки «Familia» також займаються розробкою індивідуальних зубних елайнерів Invisaling.Рейтинг
1 отзыв
Записатися на прийом